1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ponuka práce

burza prace-aHľadať ponuky práce pre psychológa je náročné, a to aj na internete, kde vraj nájdeme všetko. Portály ponúkajúce prácu sa skôr zameriavajú na iné akademické odbory a pre konkrétne pracovné ponuky v odbore psychológia je potrebné poznať konkrétne inštitúcie zamestnávajúce psychológov a názov týchto inštitúcií zadať do vyhľadávača a dúfať, že budú mat voľnú pozíciu práve pre nás. Cieľom sekcie je zjednodušiť tento komplikovaný proces a vytvoriť pracovný portál pre psychológov. Veríme, že s Vašou pomocou je to možné.

Ak viete o nejakej voľnej pracovnej pozícii pre psychológa, alebo sami takúto pozíciu ponúkate, dajte nám o tom prosím vedieť, radi uverejníme Vašu ponuku.

Prácu ponúka

Ponuka práce pre sociálneho pracovníka

Q-Centrum je jediné poradenské centrum na Slovensku, ktoré poskytuje sociálne, psychologické a právne poradenstvo gejom, lesbám, bisexuálnym, transrodovým a intersex (LGBTI) ľuďom a ich blízkym.

Aktuálne hľadáme do nášho tímu novú sociálnu pracovníčku alebo sociálneho pracovníka. Ak spĺňate nižšie uvedené požiadavky a zaujme Vás naša ponuka, posielajte svoje CV do 15.11.2015 na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Čítať ďalej...

Prácu hľadá

-

Vyhľadávanie

www.martinus.sk

PsychoWeb.sk na Facebooku

Go to Top